Al Jazira vs Real Marid: 1 - 2

Je tu konec semifinále mistrovství světa klubů mezi domácím celkem Al Jazira SCC a Realem Madrid. Sledovali jsme rozhodně zajímavé utkání, ve kterém měl Fotbalové Dresy Real Madrid po celý zápas drtivou převahu. Jenže od 41. minuty prohrával 0:1, když se po rychlém protiútoku prosadil Romarinho.

Domácí pak v úvodu druhého poločasu přidali dokonce druhý gól, ten ale nebyl nakonec po kontrole u videa hodně přísně uznaný a jen o malou chvíli později srovnal na 1:1 Cristiano Ronaldo. Pohádkový návrat po zranění pak prožil Gareth Bale, který necelou minutu po příchodu na trávník dokonal obrat.

Každopádně se dá očekávat, fanoušci mohou nosit Komplet Real Madrid, že se v semifinálovém zápase i v zápase o umístění v sobotu sestavy protočí. Real totiž čeká těsně před Vánoci ligové El Clásico, a to bude rozhodně mnohem důležitější než účast na MS klubů.